Asir Fikri Gündoğdu kimdir? Bay yanlış!

Bay yanlış serisinin 4. Kısmında Özgür ve Ezgi Ebru’nun nişanı için Göcek’e gitmişti. Göcek’te Ebru’nun nişanı için geldiler ve tekne ile açılmak istedikler. Ezgi ve Özgür’ün denizde açıldığı ve geri dönmediği gece nispeten çok sahne ile ekrana geldi. İzleyiciler de haliyle Bay Yanlış serisinde Ebru Atasoy’un nişanlısı Kerem kimdir, daha önce hangi serilerde oynadı, gerçek […]

 Asir Fikri Gündoğdu kimdir? Bay yanlış!

20.07.2020 - 11:38

cobanweb.com Güncelleme : 20.07.2020 - 11:38
94 views

Bay yanlış serisinin 4. Kısmında Özgür ve Ezgi Ebru’nun nişanı için Göcek’e gitmişti. Göcek’te Ebru’nun nişanı için geldiler ve tekne ile açılmak istedikler. Ezgi ve Özgür’ün denizde açıldığı ve geri dönmediği gece nispeten çok sahne ile ekrana geldi. İzleyiciler de haliyle Bay Yanlış serisinde Ebru Atasoy’un nişanlısı Kerem kimdir, daha önce hangi serilerde oynadı, gerçek ismi soyadı nedir üzere merak edilen soruları sormaya başladılar.

Bay yanlış Kerem Soydan kimdir? Ebru’nun nişanlısı
Bay yanlış serisinde Kerem Soydan Ebru’nun nişanlısı rolü ile seriye dahil oldu. Ebru’nun nişanlısı Kerem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi Asir Fikri Gündoğdu. Daha önce çok önümüze çıkmayan ve bir numara oyunculuk deneyimlerinden birisi olan Bay Yanlış’ta Ebru’nun nişanlısı ve evleneceği adam olan Kerem karakteri izleyicilerin merak ettiği oyunculardan biri haline geldi. Asir Fikri Gündoğdu kimdir hayatı hakkında kısa haberleri sizler için yazalım.

Asir Fikri Gündoğdu kimdir?
Bay yanlış serisinde Ebru’nun evlenmek üzere olduğu ve nişanının yapıldığı Kerem Soydan’ın canlandırdığı Asir Fikri Gündoğdu haberlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. iAsir Fikri instagram hesabı https://www.instagram.com/asirgundogdu/ Asir Fikri Gündoğdu İlker Haber ve Cüneyt Sayıl Menajerlik şirketine kayıtlı olarak çalışıyor. Asir Fikri’nin bir numara seri tecrübesi olduğu için kendine ait çok haber taraf almıyor. Artık 20 li yaşlarında olan Asir Fikri Gündoğdu yakışıklı oluşu ile Bay Yanlış serisinde yıldız üzere parladı.

Asir Fikri Gündoğdu 1. seri tecrübesinde Bay Yanlış serisinde Kerem Soydan karakterini canlandırdı. Kerem Soydan Ebru’nun nişanlısı. Bay Yanlış serisinde Özgür’ün eniştesi olan Kerem Soydan Ebru ile kına gecesi yapıldı gelgelelim resmi olarak artık evlenmedi. Kerem ile Ebru yakın vakitte evlenecekler ve Kerem Soydan’ı daha çok seri de görebiliriz.

Bu arada bay yanlış serisinde Ebru Atasoy’un nişanlısı müstakbel eşi olan Kerem Soydan Göcek’te bir otel işletiyor. Özgür’ün ve Ezgi’nin arkadaşları da onları aramak için oraya gelince Kerem hepsini otelde ağırlamak üzere onları misafir edecek. Görülen o ki Kerem Soydan karakteri bay yanlış serisinde nispeten merak edilmeye ve sıkça sahnelerde konum almaya devam edecek. Kerem ve Ebru’nun nişan ve düğün merasimleri ise oldukça merak ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın