Aslı Enver, Eda Ece ve Demet Özdemir’in ortak başarıları!

Son yılların en sevilen ve en çok takip edilen 3 bayan oyuncusu kim denir ise; Aslı Enver, Eda Ece ve Demet Özdemir isimlerini bir çırpıda ...

 Aslı Enver, Eda Ece ve Demet Özdemir’in ortak başarıları!

24.06.2020 - 19:50

Güncelleme : 24.06.2020 - 19:50
2 views

Son yılların en sevilen ve en çok takip edilen 3 bayan oyuncusu kim denir ise; Aslı Enver, Eda Ece ve Demet Özdemir isimlerini bir çırpıda sayabilirsiniz… Üçü de başarılı ve üçü de son yıllara adeta damgalarını vurdular.

Aslı Enver, İstanbullu Gelin serisiyle hadise yarattı. Son olarak Babil serisindeki Ayşe karakteri ile yine göz doldurdu. Aslı Enver, iş ömründe son radde başarılı seçimleri ile göz dolduruyor. Oyuncunun tek ıstırabı ise şahsî hayatında bir türlü mutluluğu bulamaması.Ünlü oyuncu instagram hesabından bugün yaptığı paylaşım ile hem mesut hem de huzurlu olduğunu sergiledi.

Eda Ece de son yılların en süratli çıkış yapan bayan oyuncularından birisi. Yasak Elma serisi şayet devam ediyor ve çok seviliyor ise büyük hak da Eda Ece’ye ait… Ünlü oyuncunun Aslı Enver’den farklı yanı ise şahsî hayatında Buğrahan Tuncer ile mesrur bir birlikteliğinin olması… Eda Ece de bugün instagram hesabından yaptığı paylaşımda mutluluğunu ve huzurunu yansıttı.

Aslı Enver ve Eda Ece, şu sıralarda tatilin keyfini çıkartıyor. Demet Özdemir ise geçtiğimiz hafta tekne ile mavi cinse çıkmış ve gönlünce eğlenmişti. Ünlü oyuncu şimdilerde ise Doğduğun Konut Kaderindir serisinin 12.sezon finalinin çekimleri için sette ekip ile buluştu. Demet Özdemir sette yeşillikler arasında mutluluğunu ve huzurunu takipçileriyle bugün aşağıdaki fotoğrafla paylaştı.

Üçü de ünlü ve üçü de başarılı… Son yıllarda haklarında en çok konuşulan, toplumsal medyada en çok gündem olan üç bayan oyuncu da muvaffakiyetlerinin keyfini sürüyor.

Bu üç ünlü bayan oyuncunun ortak özellikleri; başarılı, kendinden emin ve etkileyici kişiliklere sahip olmaları…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın