Benim Adım Melek yeni kısmı ne vakit? Benim Adım Melek final mi yaptı?

Her hafta çarşamba günü ekranlara gelen Benim Adım Melek serisi bu akşam tekrar kısmıyla yayınlanacak. Sevilen dizler arasında olan Benim Adım ...

 Benim Adım Melek yeni kısmı ne vakit? Benim Adım Melek final mi yaptı?

24.06.2020 - 19:51

Güncelleme : 24.06.2020 - 19:51
1 views

Her hafta çarşamba günü ekranlara gelen Benim Adım Melek serisi bu akşam tekrar kısmıyla yayınlanacak. Sevilen dizler arasında olan Benim Adım Melek son olarak 28. kısım ile ekranlara gelmişti. 29. yeni kısım için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 7 Haziran tarihinde Benim Adım Melek serisinin resmi Twitter hesabından ‘Yakında sizlerle olacağız’ paylaşımı yapılmıştı.

BENİM ADIM MELEK YENİ DÖNEM NE VAKIT BAŞLAYACAK?

Benim Adım Melek serisi bu akşam tekrar kısmıyla saat 20.00’da TRT ekranlarında olacak. Serinin yeni seri tarihi netleştiğinde sayfamızda paylaşacağız.

BENİM ADIM MELEK SON KISIM İZLE

BENİM ADIM MELEK SON KISIMDA NE OLDU?

20 yıldır susulanlar artık konuşulacak. Melek ve Halil’in geçmişle yüzleşmeleri herkesin tertibini değiştirecek. Ünzile’yi sarsan vaka ne olacak ve bu vakanın akabinde Ünzile nasıl bir karar alacak? Melek ve evlatlar Mithat ve seyranın nişanlanmasını sevinçle karşılayacaklar. Yolları Halfeti’ye düşen Cumali ve Seyitali yeniden karşı zıdda gelecekler. Halil’in aşk itirafını okuyan melek gözyaşlarına hakim olamayacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın