Demet Özdemir’in dekolteli paylaşımı hayranlarını mest etti!

Doğduğun Mesken Kaderindir serisinde Zeynep karakterine hayat veren ünlü oyuncu Demet Özdemir, serinin setine geri döndü… tv8 ekranlarının ...

 Demet Özdemir’in dekolteli paylaşımı hayranlarını mest etti!

23.06.2020 - 19:25

Güncelleme : 23.06.2020 - 19:25
2 views

Doğduğun Mesken Kaderindir serisinde Zeynep karakterine hayat veren ünlü oyuncu Demet Özdemir, serinin setine geri döndü… tv8 ekranlarının sevilen imalatı 11 kısım yayınlandı ve elde ettiği reyting başarısı ile göz doldurdu. Araya giren pandemi süreci ise serinin yükseliş sergilediği periyoda denk geldiği için bir şanssızlık olarak bedellendiriliyor.

Demet Özdemir, Haziran ayı ile birlikte başlayan sıradanlaşma sürecinde yakın arkadaşları ile birlikte tekne ile mavi cinse çıktı. Günlüğü 17 bin TL’den tekne kiralayan ve 10 gün tatil yapan oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerinde topladı.

Oyuncu, tatilde hem güldü hem eğlendi hem denize girdi hem güneşlendi hem de moral depoladı. 2,5 aylık karantina sürecinde konutundan çıkmayan oyuncu ismine, bu tatil son nokta yararlı oldu.

Lakin serinin setinde çalışmalar evvelki gün başladı. Partneri İbrahim Çelikkol ile tekrar buluşan Demet Özdemir, çekimlerde ağır bir biçimde çalışmaya devam ediyor. Oyuncunun aklında ise hala arkada bıraktığı tatil anıları var.

Demet Özdemir, “Tatilden kopamıyorum” diyerek evvelki hafta çekilen bir fotoğrafını yayınladı. Dekoltesiyle de göz dolduran oyuncu, hala çalışmaya alışamadığını, aklının tatilde kaldığını da anlattı.

Tatil konusunu başından bir türlü uzaklaştıramayan ünlü oyuncu, 5 kısım kadar yapılacak çekimlerden sonra yine tatile çıkma fırsatı bulacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın