Devrim Nas ile Bekir Aksoy yıllar sonra bir araya geldi

Olağanlaşma sürecinin akabinde birçok ünlü soluğu tatilde aldı. Bu isimlere yakışıklı oyuncu Devrim Nas da katıldı. Tatilde '
Doktorlar ...

 Devrim Nas ile Bekir Aksoy yıllar sonra bir araya geldi

21.07.2020 - 12:23

cobanweb.com Güncelleme : 21.07.2020 - 12:23
26 views

Olağanlaşma sürecinin akabinde birçok ünlü soluğu tatilde aldı. Bu isimlere yakışıklı oyuncu Devrim Nas da katıldı. Tatilde ‘
Doktorlar’ serisinde rol aldığı  Bekir Aksoy ile bir araya gelen Devrim Nas, o ana dair bir fotoğrafı toplumsal medya hesabından hesabından paylaştı.

Nas, paylaşımına; “Buluşma… Gün kızıla kavuşurken tuzu üstünde hafif bir esinti denizden bu yana… Sohbetlerimizin arasındaki suskunluklara çocuklarımızın heyecanlı, neşeli sesleri karışıyor artık… Evet, Tabipler bizim için kıymetli bir iş… Ancak bunun dışında otuz yıla uzanıyor dostluğumuz… Büyümek… Yaş almak… Durulmak, lakin mahallinde saymamak… Sadeleşmek… Böylesi iyi, şirin… Şükür ve minnet… Dileğim bu, herkes için de…” notunu düştü. İkilinin fotoğrafı kısa vadede toplumsal medyada gündem oldu.

Dokuz yıl evvel final yapan ‘Doktorlar’ serisinde; Devrim Nas ‘Doktor Arslan’a Bekir Aksoy ise ‘Doktor Suat’ karakterine hayat vermişti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın