Dilşad Şimşek estetik yaptırdı mı; işte çok sorulan sorunun yanıtı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz serisinde Ebru karakterini canlandıran Dilşad Şimşek her daim genç ve hoş görünümü ile dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu ...

 Dilşad Şimşek estetik yaptırdı mı; işte çok sorulan sorunun yanıtı!

24.06.2020 - 12:42

Güncelleme : 24.06.2020 - 12:42
2 views

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz serisinde Ebru karakterini canlandıran Dilşad Şimşek her daim genç ve hoş görünümü ile dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu, daima tıpkı kalmayı nasıl başardığını bilmiyor. Lakin Norveç’te doğması ve orantının koşullarında büyümesinin bundan bir tesiri olduğunu düşünüyor.

Spor yapan ve sağlıklı beslenen oyuncu, berbat alışkanlıklarının da olmamasını genç görünmesinin sebebi olarak düşünüyor. atv’de yayınlanan Seri TV programına konuşan oyuncu, estetiği olup olmadığı sorusunu da yanıtladı.

Dilşad Şimşek, “Estetiğim yok. Asla. Burnumu çok sorarlar, estetik mi diye… Lakin hayır değil. Küçüklük fotoğraflarıma kadar inebiliriz. Evvelden botoks yaptırıyordum, artık onu da yaptırmıyorum. Zati tabirde bir değişiklik olmuyordu.Oyuncu botoksu denilen şeyi yapıyorduk. Hiçbir estetiğim yok” açıklaması ile bu bahisteki soruları yanıtlamış oldu.

Dilşad Şimşek kendisini son nokta disiplinli birisi olarak tanım ediyor. Spor yapma ve yeme-içme konusunda çok disiplinli birisi olduğunu anlatan oyuncu, bu özelliğini de çok sevdiğini anlattı.

Evvelden çok “hayır” demeyi bilemediğini anlatan genç oyuncu, artık “hayır” diyebildiğini ve bu özelliğini de çok sevmeye başladığını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın