Efsane Korku Oyunu The Inner Friend’in PS4 ve Xbox One’a Geleceği zaman Açıklandı!

Büyük alaka gören tehlike oyunlarından biri olan the inner friend, yakında konsollara geliyor. Oyunun yapımcısı olan playmind, oyunun 28 nisan’da playstation 4 ve xbox one için yayınlanacağını açıkladı.Daha önce bilgisayarlarımıza misafir olan the inner friend, çok yakın bir zamanda konsollarda da oynanabilir olacak. Oyunun imalatçısı playmind, yaptığı açıklamayla oyunun playstation 4 ve xbox one konsollarında […]

 Efsane Korku Oyunu The Inner Friend’in PS4 ve Xbox One’a Geleceği zaman Açıklandı!

17.04.2020 - 9:13

Güncelleme : 18.04.2020 - 1:24
82 views

Büyük alaka gören tehlike oyunlarından biri olan the inner friend, yakında konsollara geliyor. Oyunun yapımcısı olan playmind, oyunun 28 nisan’da playstation 4 ve xbox one için yayınlanacağını açıkladı.
Daha önce bilgisayarlarımıza misafir olan the inner friend, çok yakın bir zamanda konsollarda da oynanabilir olacak. Oyunun imalatçısı playmind, yaptığı açıklamayla oyunun playstation 4 ve xbox one konsollarında da oynanabileceğini açıkladı. Ek olarak oyunda yeni bir alternatif son da olacak.

Oyunda bulunacak olan alternatif son, daha önce bilgisayar versiyonuna 2018 yılının eylül ayında ücretsiz bir içerik olarak eklenmişti. Playmind ceo’su emmanuel sevigny, yaptığı açıklamada yeni oyuncularla icatmaktan mutlu olduklarını söylemişti.

Playmind, yeni oyun için heyecanlı:
The ınner friends

Playmind ceo’su, yaptığı açıklamada “playmind’da oyunumuzu xbox one ve playstation 4’te yeni izleyicilerle paylaşacağımız için çok heyecanlıyız” ifadesini kullandı. Oyuna yapılan müspet yorumlardan memnun olduklarını belirten şirket yöneticisi, yeni oyunculara erişmeyi beklediklerini açıkladı.

Oyunun çıkış tarihinin 28 nisan olduğu belirtildi. Daha önce bir çok ödül alan oyun, oyunculardan da olumlu geri bildirimler almıştı. Oldukca farklı bir yapısı olan oyun çok sayıda hayran toplamıştı.

The inner friend, psikolojik gerilime yeni bir soluk getirmişti:
The ınner friend

Oyunda şuuraltında geçen bir hikâyeye şahitlik ediyorduk. Zengin görsel arka plana ve derin bir mevzuya sahip olan oyun, oyuncuları her saniye rahatsız etmeyi başarıyordu. Bütün bu mücadelenin içinde shadow’un da güvenini elde etmeye çalışıyorduk.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın