Enes Batur “Biliyom” klibi ile Youtube’u salladı…

Türkiye’nin en tanınan Youtuberi Enes Batur yeni klibini Youtube kanalında yayınladı. Klip kısa müddette 7 milyon izlendi. Klibin yapımclığını Enes Batur Medya, direktörlüğünü Silvyo Behmoaras yaptı. Söz ve müziğini Emre Şakar, aranjörlüğünü Alican Özbuğutu ve Özkan Meydan yaparken kaydı yapanlar Özkan Meydan, Abdullah Meydan ve Alican Özbuğutu oldu. Klip toplumsal medyada da gündeme geldi. Enes […]

 Enes Batur “Biliyom” klibi ile Youtube’u salladı…

19.07.2020 - 20:08

cobanweb.com Güncelleme : 19.07.2020 - 20:08
15 views

Türkiye’nin en tanınan Youtuberi Enes Batur yeni klibini Youtube kanalında yayınladı. Klip kısa müddette 7 milyon izlendi. Klibin yapımclığını Enes Batur Medya, direktörlüğünü Silvyo Behmoaras yaptı.

Söz ve müziğini Emre Şakar, aranjörlüğünü Alican Özbuğutu ve Özkan Meydan yaparken kaydı yapanlar Özkan Meydan, Abdullah Meydan ve Alican Özbuğutu oldu. Klip toplumsal medyada da gündeme geldi.

Enes Batur’un sesini beğenmeyenler ve eleştirenler kadar beğenenler de oldu. Ünlü Youtuber Enes Batur’un “Biliyom” klibine 680 bin kişi beğenirken, 136 bin kişi de dislike atarak klibe olumsuz puan verdi.

Biliyom klibi kısa vadede Youtube Türkiye Trend Görüntüler listesinde 1. sıraya yükseldi. Türkiye’nin en ünlü Youtuberi Enes Batur’un klibini cobanweb.com sayfamızda da yayınlıyoruz. Klibi hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın