Instagram’ın açığını bulan Arda Kılıç – kimdir?

Arda Kılıç Web Site ve YouTube ile uğraşan genç bir girişimcidir. Hakkında ise bir çok soru merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? aslen nereli? uzunluğu, kilosu, doğum mekanı, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi haberleri. 2003 yılının Mayıs ayında İzmir’in Balçova İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan Arda Kılıç’ın uzunluğu 1.74 cm, kilosu 61, burcu ise ikizler’dir. […]

 Instagram’ın açığını bulan Arda Kılıç – kimdir?

26.06.2020 - 11:41

Güncelleme : 26.06.2020 - 11:42
13 views

Arda Kılıç Web Site ve YouTube ile uğraşan genç bir girişimcidir. Hakkında ise bir çok soru merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? aslen nereli? uzunluğu, kilosu, doğum mekanı, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi haberleri.

2003 yılının Mayıs ayında İzmir’in Balçova İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan Arda Kılıç’ın uzunluğu 1.74 cm, kilosu 61, burcu ise ikizler’dir.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Arda Kılıç’ın, günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 33,3bin civarındadır. Youtube görüntü kanalında ki abone sayısı ise 51,5bin Başkaca tabloda yan alan facebook ve twitter hesaplarını da canlı bir formda kullanmaya devam etmektedir.

Arda Kılıç İnstagram açığını buldu;

2020 yılında İnstagram web üzerinden yaptığı araştırmalar neticesinde mavi tik ile doğrulanan hesapların TC Kimlik numaralarına erişmeyi başarmıştır. Yakaladığı bu açığın akabinde instagram ile muhabereye geçerek mail atmıştır. Akabinde maili’ne instagram ekibi dönüş yapmış ve kendisine teşekkür etmişlerdir. Yaşanan bu hadisenin akabinde 750 dolar üzere bir rakamı kendisine vermek isteyen instagram ekibinden Kılıç tarafından kabul görmemiştir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Mustafa Sancak dedi ki:

    arda ve hüseyin abi bana çok yardımcı olmuştu instagram hesabımın açılmasında 1 kuruş para almadı çok tesekkur ediyorum 🙂