Instagram’ın açığını bulan Hüseyin Çoban – kimdir?

Hüseyin Çoban Web Site ve Yazılım ile uğraşan genç bir girişimcidir. Hakkında ise haberlerden sonra bir çok soru merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? aslen nereli? uzunluğu, kilosu, doğum yanı, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi haberleri. 2000 yılının Mart ayında Milas’da dünyaya gelmiştir. Aslen Milas’lı olan Hüseyin Çoban’ın uzunluğu 1.78 cm, kilosu 70, burcu ise balık’dır. […]

 Instagram’ın açığını bulan Hüseyin Çoban – kimdir?

26.06.2020 - 11:59

Güncelleme : 26.06.2020 - 12:00
29 views

Hüseyin Çoban Web Site ve Yazılım ile uğraşan genç bir girişimcidir. Hakkında ise haberlerden sonra bir çok soru merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? aslen nereli? uzunluğu, kilosu, doğum yanı, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi haberleri.

2000 yılının Mart ayında Milas’da dünyaya gelmiştir. Aslen Milas’lı olan Hüseyin Çoban’ın uzunluğu 1.78 cm, kilosu 70, burcu ise balık’dır.

Yaşantısını Aydın’da sürdüren Hüseyin Çoban’ın, günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 126bin civarındadır. Ayrıyeten tabloda taraf alan facebook ve twitter hesaplarını da faal bir formda kullanmaya devam etmektedir.

Hüseyin Çoban İnstagram açığını buldu;

2020 yılında İnstagram web üzerinden yaptığı araştırmalar neticesinde mavi tik ile doğrulanan hesapların TC Kimlik numaralarına erişmeyi başarmıştır. Bundan evvel Apple, Google, Twitter üzere şirketlerin’de açığını bularak birçok defa haberlere husus olmuştur. Başkaca ünlü teşebbüsçü Çoban’ın kendi kurduğu cobanweb.com isimli haber sitesi bulunmaktadır. Genç girişimcinin ilerleyen devirlerde ismini daha da fazla duyuracağı gözüküyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın