Künye

29.12.2019 - 22:07

Güncelleme : 01.09.2020 - 8:38

İMTİYAZ SAHİBİ

Hüseyin Çoban

YAZARLAR/MUHABİRLER 

Ayce güneş
/aycegunes@cobanweb.com

HUKUK DANIŞMANI

Av. Kenan yalçın / kenanyalcin@cobanweb.com

Editörler 

şahin pınar/sahinpinar@cobanweb.com

Köşe Yazarları / Columnist

pelin altın / pelinaltin@cobanweb.com

YAZILIM

WordPress

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@cobanweb.com)

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları cobanweb’e aittir.
coban web .com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin Telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Coban web hizmetlerinin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

YASAL UYARI Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına / yorumlayanlara aittir. coban web hizmetlerinin yazıların / yorumların sorumluluğunu almaz. Resmi kurumlar talep ettiğinde eldeki veriler yasal mercilerle paylaşılır. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. coban web hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Basın Bülteni Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (iletisim@cobanweb.com)