Survivor 2020 Barış kimdir? Barış Murat Yağcı kaç yaşında, uzunluğu kaç, nereli?

Survivor 2020 yarışmacılarından Barış Murat Yağcı finale kalan isimlerden biri oldu. Yılın en fazla izlenen programlarından Survivor bu akşam ...

 Survivor 2020 Barış kimdir? Barış Murat Yağcı kaç yaşında, uzunluğu kaç, nereli?

14.07.2020 - 22:14

cobanweb.com Güncelleme : 14.07.2020 - 22:15
9 views

Survivor 2020 yarışmacılarından Barış Murat Yağcı finale kalan isimlerden biri oldu. Yılın en fazla izlenen programlarından Survivor bu akşam final yapacak. Cemal Can ile birlikte finalist olan Barış Murat Yağcı’nın ise kim olduğu ve hayatından detaylar merak edilmeye başlandı. Rol aldığı seriler ile tanınan ve son olarak Survivor 2020’de önümüze çıkan Barış Murat Yağcı renkli aşk hayatıyla da magazin gündeminde sık sık taraf almıştı. Survivor Barış’ın kaç yaşında, nereli olduğu ve uzunluğu hakkındaki tüm detayları sayfamızda sizler için derledik.

Survivor Barış kimdir? 

Barış Murat Yağcı 1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Milletlerarası Bağlantılar Kısmı’ndan mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Idaresi kısmında eğitimine 2. kere devam etmektedir. 1,92 boya sahip olan Barış, 88 kilogram ağırlığındadır.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir devir modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey müsabakasına katıldıktan sonra 1. seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp birinci serisi olan “Kocamın Ailesi” ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk serisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak “Şevkat Yerimdar” serisinde “Bora” karakterini canlandırmıştır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın