Survivor’da 2. dokunulmazlığı kim aldı? Eleme adayı kim oldu?

Adım adım finale yaklaşılan Survivor 2020’de bu akşam 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı vardı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda yarışmacılar tüm ...

 Survivor’da 2. dokunulmazlığı kim aldı? Eleme adayı kim oldu?

05.07.2020 - 22:12

cobanweb.com Güncelleme : 05.07.2020 - 22:12
49 views

Adım adım finale yaklaşılan Survivor 2020’de bu akşam 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı vardı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda yarışmacılar tüm gücünü ortaya koyarken, final dörtlüsüne kalabilmek için savaş etti. Dün yapılan haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan olmuş ve eleme adayı olarak Berkan’ı seçmişti. Survivor’ın bu akşmaki 2. dokunulmazlık oyunu da nefesleri kesti. Dokunulmazlık oyunu akabinde ise ada kurulu düzenledi. İşte Survivor’da 2. eleme adayı…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’nin bu akşmaki 127. yeni kısmında haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Dün yapılan birinci dokunulmazlık savaşını Sercan Yıldırım kazanmış ve eleme adayı olarak Berkan’ı söylemişti. Bu akşamki nefes kesen 2. dokunulmazlık oyununu ise Cemal Can kazanmayı başardı. Cemal Can, kurulda 2. eleme adayı olarak Sercan Yıldırım ismini verdi. Böylelikle haftanın birinci iki eleme adayı Berkan ve Sercan oldu.

Cemal Can: ” İnce eleyip sık dokuyacağım kendime nazaran bir adalet terazim var. Çok emeğimin karşılığında bir isim söyleme hakkım varsa çok hoş bir konuşma yapıp o ismi söyleyeceğim”

KURULDA KEYİFLİ ANLAR

Survivor’da bu akşamki 2. dokunulmazlık oyunu akabinde ada kurulunda toplanıldı. Acun Ilıcalı kurulda yarışmacılara “Türkiye’ye döndüğünüz birinci gün ne yapacaksınız?” ve “Elenen hangi yarışmacının şu anda adada olmasını isterdiniz?” sorularını yöneltti. Sorular üzerine Acun Ilıcalı ve yarışmacılar arasında keyifli sohbet gerçekleşti.

Cemal: ” Sabah aile kahvaltısı sonra kulaklığı takıp bütün Ataşehir’i 2 saatte yürüyorum”

Acun Ilıcalı: ” Yürüyebileceğine emin misin sen”

Cemal:” Ben daima yürüyorum, her noktaya yürüyerek gidiyorum.”

ELENEN HANGİ YARIŞMACININ ŞU ANDA ADADA OLMASINI İSTERDİNİZ?

Acun Ilıcalı’nın yönelttiği soruya yarışmacıların cevabı şöyle oldu;

Sercan => Aycan
Elif => Ersin
Berkan => Nisa
Cemal => Nisa
Yasin => Evrim
Barış => Şaziye

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın