Tolga Sarıtaş, yeni dizi için ser verip sır vermiyor!

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş başarılı bir Laf serisi performansının akabinde, başarısız sonuçlanan Ferhat ile Şirin tecrübesi yaşamıştı. Ünlü oyuncu ...

 Tolga Sarıtaş, yeni dizi için ser verip sır vermiyor!

27.06.2020 - 11:54

Güncelleme : 27.06.2020 - 11:54
5 views

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş başarılı bir Laf serisi performansının akabinde, başarısız sonuçlanan Ferhat ile Şirin tecrübesi yaşamıştı. Ünlü oyuncu, yeni dönemde tekrar ekranda bahtını deneyecek.

Arıza isimli seride Ayça Ayşin Turan ile başrolü payaşacak olan ünlü oyuncu, tekrar aksiyon serisinde hayranları ile buluşacak. Tolga Sarıtaş, sevgilisi Zeynep Mayruk ile Alaçatı tatilinde görüntülendi.

Oyuncu 2 günlüğüne tatile geldiklerini belirtirken, Arıza serisiyle ilgili sorular da geldi.Arıza için çalışmaların yakında başlayacağını belirten oyuncu, “Daha fazla haber veremiyorum. Benim açıklamam akıllıca olmaz” diye konuştu.

Ünlü oyuncu, pandemiden sevdiklerinin ve kendisinin etkilenmediğini belirtti ve sıradan hayata alışmaya çalıştılarını söz etti. Tolga Sarıtaş, “Pandemi periyodunda bol bol spor ve müzikle ilgilendim. Kitap okudum, benim için verimli geçti diyebilirim” tabirlerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın